Янукович затвердив річну програму співпраці Україна-НАТО

19 квітня 2012 в 19:00
Виконання програми сприятиме продовженню внутрішньодержавних реформ у сфері безпеки, оборони, економіки, права та інших, з урахуванням досвіду виконання відповідних програм протягом 2009 - 2011 років
nato_ukrflag.jpg
ZN.UA

Президент України Віктор Янукович затвердив річну національну програму співпраці Україна-НАТО на 2012 рік.

Відповідний указ № 273/2012 від 19 квітня розміщено на офіційному сайті глави держави в четвер, 19 квітня.

Нагадаємо, раніше ZN.UA писало, що відносини між НАТО і Україною грунтуються не тільки на технічній співпраці, а й на спільних цінностях. І тут неможливо перебільшити значення Річної національної програми, яка є, на думку експертів, "головним практичним інструментом далекоглядних реформ", зокрема, в таких сферах, як економіка та юриспруденція.

Київ в 2011 році не виконав і п'ятої частини заходів за планом Україна-НАТО

Згідно з документом, "Україна продовжуватиме конструктивне партнерство з Альянсом, як це передбачено законом України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики", з усіх питань, визначених відповідними двосторонніми документами, які представляють взаємний інтерес, з дотриманням принципів, зафіксованих у Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північноатлантичного договору, підписаної 9 липня 1997 року, і в Декларації про її доповнення від 21 серпня 2009 року".

Крім того, в указі наголошується, що з метою забезпечення максимальної результативності конструктивного партнерства з НАТО з питань, що становлять взаємний інтерес, буде продовжено виконання річної нацпрограми співпраці Україна-НАТО.

"Виконання річної національної програми співпраці Україна - НАТО на 2012 рік буде сприяти продовженню внутрішньодержавних реформ у сфері безпеки, оборони, економіки, права та інших, з урахуванням досвіду виконання відповідних програм протягом 2009 - 2011 років. Програма відповідає певним завданням щодо проведення широкомасштабних внутрішніх реформ, а також програмним принципам діяльності уряду України", - підкреслюється в документі.

"Україна зацікавлена ​​в продовженні взаємовигідного співробітництва з Організацією Північноатлантичного договору та отриманні консультативно-дорадчої та іншої допомоги з боку Альянсу та держав - членів Альянсу в процесі виконання річної національної програми співпраці Україна - НАТО на 2012 рік", - наголошується в указі.

Читайте також:

Навіщо Україні потрібне НАТО?

Комітет ВР рекомендує Януковичу посилити покарання за провали у співпраці з НАТО

Нацплан Українв-НАТО - головний практичний інструмент "довгих" реформ

Співпраця Українв-НАТО добре вписується в загальний розвиток безпеки в світі

Розглядати відносини Україна-НАТО виключно у військовій площині було б помилкою, - експерт

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...