Топ Новини

Янукович запропонував міністрам-бюрократам написати заяви

11 січня 2012 в 14:33
Президент України Віктор Янукович доручив першому заступнику голови своєї адміністрації Ірині Акімовій з'ясувати ситуацію з лобіюванням деякими міністрами законів, спрямованих не на скорочення дозвільних процедур, а на їхнє збільшення.
_komiteta_econom_reform.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"По цілому напрямку є наміри або ініціативи повертатися у зворотному напрямку. Наприклад, коли ми скорочуємо дозвільні процедури, надходять закони, що їх, навпаки, відновлюють або розширюють - чи то види діяльності, чи то види робіт, які підлягали ліцензуванню. Ми скасували, а зараз різними шляхами ми намагаємося знову повернути назад", - сказав президент на засіданні комітету з економічних реформ в середу у Києві, звертаючись до міністрів.

При цьому В.Янукович підкреслив, що повернення дозвільних процедур не буде.

Глава держави також зазначив, що у зв'язку з цим було проведено розслідування, під час якого було з'ясовано, що міністри звертаються до депутатів для просування таких законопроектів.

"Ми провели розмови з деякими народними депутатами, і вони нам розповіли, що це були прохання від уряду чи від міністерств", - сказав В.Янукович.

"Ну навіщо треба, щоб ми йшли цим шляхом, скажіть, будь ласка", - з обуренням додав він.

В.Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову разом з першим заступником голови своєї адміністрації розібратися у цій ситуації, встановити виконавців, і тих, "хто за цим стоїть".

"Ті міністри, кого не влаштовують сьогодні такі умови, в яких ви працюєте, повинні самостійно написати заяви і піти у відставку. Не треба чекати, щоб ми вам допомагали", - підсумував глава держави.
 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...