Топ Новини

Янукович запевнив президента Чехії у незалежності українських судів

11 серпня 2011 в 11:03
Президент України Віктор Янукович запевняє, що не буде втручатися у діяльність будь-яких українських судів. Про це він написав у листі-президенту Чеської Республіки Вацлаву Клаусу, повідомляє президентська прес-служба.

«Судова система України є незалежною та неупередженою у своїй діяльності, керується виключно Конституцією та законами України. Я не можу і не буду втручатися в роботу українських судів. Якщо я це зроблю, проблеми будуть більш значущими. Політичне і будь-яке інше втручання у діяльність суду вважаю неприпустимим», - йдеться в листі В.Януковича.

Раніше В.Клаус попросив у В.Януковича запевнень відсутності у справі Ю.Тимошенко політичного підтексту. Лист чеського президента став однією із десятків і сотень заяв від міжнародного співтовариства з вимогами негайно звільнити заарештовану Ю.Тимошенко.

В.Янукович також запевнив В.Клауса, що жоден з нинішніх судових процесів в Україні не є політично вмотивованим: «Жодний з нинішніх судових процесів за участю колишніх державних службовців не є і не може бути політично мотивованим. Як гарант Конституції України я відповідаю за це особисто. І я переконаний: для кожного громадянина України сьогодні важливим є те, що усі громадяни рівні перед законом, а суд як незалежна гілка влади може винести справедливий вирок».

В.Янукович повідомив чеському президентові, що Україна обрала незворотній шлях на утвердження європейських принципів. «Хочу запевнити Вас, що моя діяльність як Президента України та діяльність виконавчої влади нашої держави спрямовані на ствердження в Україні норм і принципів, якими керується європейське співтовариство: верховенство права, захист прав і свобод людини, розвиток демократії», - підкреслив президент України.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...