Топ Новини

Янукович за рівнем падіння рейтингу зрівнявся з Ющенком

23 серпня 2012 в 09:13
До середини президентської каденції підтримка Януковича серед населення знизилася у три рази, число незадоволених його політикою збільшилося вдвічі. Аналогічні втрати у рейтингу були у Віктора Ющенка.
yanukovich 29786.jpg
president.gov.ua

Президента Віктора Януковича повністю підтримують 12,6% громадян України, у той час як не підтримують - 47%. Про це свідчить опитування, проведене соціологічною службою Центру Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва.

Як відомо, на початку президентської каденції рівень підтримки Януковича був майже 40% проти 23%, що не підтримують курс глави держави (дані на травень 2010 року - ред.).

Таким чином, підтримка Януковича знизилася у три рази, число тих, хто не підтримує, збільшилося вдвічі.

Аналогічні втрати в рейтингу були у Віктора Ющенка, який, почавши з 47% проти 27% (лютий і травень 2005 р.) до середини каденції мав 15% повної підтримки і 49% - його діяльність не підтримували.

Крім того, українці не підтримують діяльність парламенту і уряду. Повністю підтримують діяльність першого - 4%, другого - 7%; не підтримують - 54 і 48% відповідно.

Подробиці читайте у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна" у статті Людмили Шангіної "Незалежність країни на тлі й напередодні".

Читайте також:

Азаров відзначив надзвичайну терплячість українців: Терплять чорт знає кого, і нас терплять

«Розчарування року» українців: Янукович, Тігіпко і Азаров

Соціолог: Нинішня влада втрачає довіру людей швидше «помаранчевої»

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...