Топ Новини

Янукович визнав, що пора звітувати перед людьми

24 січня 2012 в 07:59
Після майже дворічного президентського терміну з повною концентрацією влади у своїх руках Віктор Янукович заявив, що у 2012 році нарешті буде помітно результати його роботи.
-34_resize.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У 2012 році люди відчують реальні позитивні результати реалізованих у країні реформ, заявив президент України Віктор Янукович в інтерв'ю для спільного проекту The New York Times News Service&Syndicate і «Сегодня Мультимедиа» - альманаху «Україна і світ 2012. Глобальний порядок», повідомляє президентська прес-служба.

«2012 рік - це рік, який покаже результати нашої роботи і дозволить нам оптимізувати ті реформи, які ми розпочали», - сказав В.Янукович.

Президент зазначив, що певний позитивний досвід впровадження реформ напрацьований в ході реалізації низки пілотних проектів - проте ця ж робота показала, що для масштабних перетворень країні потрібні підготовлені кадри. При цьому він звинуватив в опорі модернізаційним процесам як бюрократів, так і «політиків-популістів».

«Особливість української політики - в її популізмі, а іноді, на жаль, навіть авантюризмі. Найчастіше у нас на вгоду політичному популізму завдається шкода державі і людям, яких деякі політики просто обманюють, цинічно маніпулюючи громадською думкою. Це ми бачимо і зараз», - сказав В.Янукович.

У той же час президент висловив переконання, що український народ не раз доводив свою мудрість і розбереться у ситуації. «Мине якийсь час, і люди зрозуміють, хто був правий. Хоча, звичайно, є політики, які критикують дії влади через бажання змінити життя країни на краще. І я їх не засуджую, адже сам таким колись був. Я прихильник того, щоб ми підтягували таких енергійних, серйозних людей для спільної роботи на благо країни», - підкреслив він.

«У 2012 році ми ставимо завдання як мінімум зберегти динаміку зростання економіки», - повідомив президент.

Читайте також

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...