Топ Новини

Янукович висловив сподівання на якнайшвидшу гуманізацію кримінального процесу

14 грудня 2012 в 12:06
Президент Віктор Янукович зазначив, що прийняття нового КПК є важливим досягненням в контексті захисту прав людини.
yanukovich-fuuuu_31157.jpg
president.gov.ua

Президент Віктор Янукович заявив, що з набранням чинності нового Кримінально-процесуального кодексу виправдувальні вироки і запобіжні заходи, не пов'язані з позбавленням волі, повинні бути не винятком, а нормальними реаліями правового життя України.

«Сподіваюся, що вже найближчим часом люди відчують суттєву гуманізацію кримінального процесу», - сказав президент на урочистому засіданні з нагоди Дня працівників суду, передає прес-служба голови держави.

Янукович підкреслив, що в новій моделі кримінального судочинства суддям відведена особлива роль у забезпеченні контролю за досудовим розслідуванням, попередженні порушень прав людини та зміцненні основ змагального судового процесу.

Він звернув увагу, що пріоритетом у подальшій діяльності судів є неухильне використання положень КПК у повсякденній роботі.

«Адже якими б прогресивними не були норми цього документа, громадяни будуть оцінювати їх, враховуючи фактичне застосування», - зазначив він.

«Вірю, що відповідальне ставлення до кожної людини, високий професіоналізм і моральні якості допоможуть вам приймати законні і справедливі рішення», - сказав президент.

Звертаючись до суддів, він додав: «Зробіть все можливе, щоб суспільство в цілому і кожен громадянин відчули захист і допомогу з вашого боку, побачили об'єктивність і неупередженість судового розгляду».

Читайте також:

Силовики отримали право таємно проникати в житло будь-якого українця

Новий КПК «за європейськими стандартами» розширив права міліції затримувати людей

Норми нового Кримінально-процесуального кодексу не будуть поширюватися на Тимошенко

Підпорядкування судової влади: завершення процесу

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...