Топ Новини

Янукович вирішив використовувати технологію Рузвельта, як спілкуватися з народом

23 серпня 2011 в 12:29
Національна телекомпанія України покаже цикл бесід з президентом України Віктором Януковичем, які виходимуть в ефір кожен місяць. Про це заявив у ЗМІ гендиректор НТКУ Єгор Бенкендорф.

Спілкуватися з главою держави буде публіцист, поет і письменник Віталій Коротич у проекті «Вечори з Віталієм Коротичем». Перша програма тривалістю близько 60 хвилин з'явиться в ефір 24 серпня о 21:20.

За словами генерального директора НТКУ Є. Бенкендорфа, гостем наступних випусків програми також буде Віктор Янукович. Точну кількість випусків поки не уточнюють. Однак, як вважає Єгор Бенкендорф, проект виходитиме, як мінімум до наступного нового сезону.

Починаючи з вересня програма «Вечори з Віталієм Коротичем» і Віктором Януковичем виходитиме раз на місяць у вихідний день після підсумкового випуску новин.

Нагадаємо, що першим президентом, який використовував регулярне спілкування з народом за допомогою ЗМІ, став американський президент Франклін Рузвельт.

Його знамениті «Бесіди біля каміна» - це серія звернень до американського народу по радіо в 1933-1945 роках. Це було своєрідне спілкування президента з простими американцями на найрізноманітніші теми, в яких він спокійно й дохідливо роз'яснював громадянам США основні проблеми політики своєї адміністрації, домагаючись не просто підтримки, а розуміння з боку населення найважливіших рішень уряду.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...