Топ Новини

Янукович випустив за амністією на свободу 10 000 осіб

25 липня 2011 в 07:59
Президент України Віктор Янукович підписав закон №3680-VI "Про амністію у 2011 році", повідомляє у понеділок прес-служба голови держави.

Як повідомлялося, Верховна Рада України врахувала пропозиції президента до закону "Про амністію" у 2011 році і проголосувала за нову редакцію закону 8 липня.

У своїх зауваженнях президент зазначив, що у законі міститься норма про скорочення наполовину частини покарань засудженим, які відбувають покарання за будь-які тяжкі та особливо тяжкі злочини, якщо вони відшкодували матеріальні збитки у справі до дня набрання чинності даного закону.

У законі також пропонувалося застосувати амністію і звільнити винних від покарання у вигляді позбавлення волі на певний термін, а також від інших покарань, не пов'язаних із позбавленням волі, у разі відшкодування ними матеріальних збитків у справі до дня набрання чинності вироку.

В.Янукович у своїх зауваженнях вказав, що такі положення закону ставлять застосування амністії у залежність від матеріального становища людини, а також її здатності відшкодувати завдані збитки.

У зв'язку з цим президент запропонувати виключити з тексту закону відповідні норми. Парламентарії підтримали його.

Нагадаємо, що згідно Закону про амністію у 2011 року
передбачалося випустити на свободу близько 10 000 осіб.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...