Янукович відгородиться від браконьєрів парканом за 6,8 млн грн

23 листопада 2011 в 13:33
Державне управління справами має намір виділити 6,8 млн грн. для робіт щодо капітального ремонту зовнішньої огорожі президентської резиденції «Залісся», яка розташована у Броварському районі Київської області. Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».
yanukovich_stadion_02.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Відповідно до опублікованої інформації, передбачається капремонт паркану протяжністю 60 км.

Як зазначено у поясненні до тендеру, який проводиться у даний час, «зовнішня огорожа резиденції побудована у 60-х роках минулого століття і повністю зношена. Згідно з актом обстеження технічного стану зовнішньої огорожі, затвердженим директором резиденції «Залісся» від 5 травня 2011 року, огорожа знаходиться в аварійному стані, сітка і арматура пошкоджені корозією, бетонні стовпчики покосилися і здебільшого пошкоджені механічно або під впливом зовнішніх умов».

«Окрім того зовнішня огорожа отримала значні руйнування у результаті снігопаду, який відбувся у період з 11 по 13 листопада 2007 року...Враховуючи, що 2008-2010 роки були кризові, наслідки надзвичайних ситуацій неможливо було усунути дотепер. У результаті огорожа не відповідає своєму призначенню щодо недопущення проникнення на її територію сторонніх осіб, у тому числі браконьєрів. З початку поточного року мали місце факти затримання браконьєрів в охоронній зоні з вогнепальною зброєю, у тому числі, і нарізною», - сказано в документі.

Держрезиденція направила пропозицію взяти участь у тендері трьом можливих учасникам, однак дві компанії відмовилися через стислі терміни - завершення ремонту огорожі заплановано на кінець грудня 2011 року. У зв'язку з цим було прийнято рішення провести закупівлю робіт за процедурою «в одного учасника». Держрезиденція зупинила свій вибір на компанії «Фарм», яка за 6,8 млн грн. гарантувала виконання робіт у встановлений термін.

Резиденція «Залісся» - одне з найпривабливіших мисливських угідь в Україні, займаючи територію понад 17 тис. га: там полювали Микита Хрущов, Леонід Брежнєв і Фідель Кастро. Щоб урізноманітнити фауну, до резиденції свого часу були завезені олені й зубри.

Нагадаємо, у 2010 році президент Віктор Янукович святкував на території цієї резиденції свій 60-річний ювілей. Щоб прийняти всіх гостей на належному рівні, Державне управління справами в минулому році навіть у терміновому порядку зробило косметичний ремонт резиденції і будівництво вертолітних майданчиків на її території.

 

За матеріалами: Дело
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...