Янукович відчитав Азарова за міністрів-прогульників

3 жовтня 2011 в 13:35
Президент України Віктор Янукович вимагає від прем'єр-міністра Миколи Азарова забезпечити більш високу дисципліну членів Кабінету міністрів у питанні взаємодії з парламентом.

"Щоб це було востаннє", - сказав В.Янукович про очікувані висновки уряду, який повинен розглянути питання дисципліни на найближчому засіданні.

"Вносьте пропозиції, наводьте порядок. Без дисципліни у нас нічого не буде", - сказав він відкриваючи засідання керуючої ради комітету з економічних реформ.

Голова держави пояснив свою позицію скаргою голови ВР на пропуски членами уряду години відповідей на питання у Верховній Раді.

Президент також повідомив, що голова уряду пояснив низьку якість комунікацій членів Кабміну з парламентаріями тим, що деякі міністри "втратили почуття відповідальності".

Нагадаємо, 23 вересня Володимир Литвин вигнав із сесійної зали міністрів Бориса Колеснікова, Федора Ярошенка і Михайла Кулиняка, оскільки у день, коли розглядали питання дотримання прав соціально-незабезпечених верств населення, окрім згаданих вище, ніхто з міністрів не прийшов.

За законом, кожну п'ятницю міністри повинні бути в парламенті, щоб відповідати перед нардепами.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...