Янукович ветував новий закон «Про держзакупівлі»

17 червня 2011 в 09:57
Президент України Віктор Янукович ветував нещодавно прийнятий Верховною Радою закон №7532, який вносить зміни до закону «Про державні закупівлі». Про це йдеться у «Пропозиціях Президента України», опублікованих на інформаційному сервері ВР.
yanukovich__28_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Зокрема, президент України запропонував внести до закону кілька змін: не виводити з-під дії закону ті держпідприємства, які прямо чи опосередковано підтримуються державним бюджетом (включаючи податкові пільги, пільги за кредитами тощо); звузити перелік тендерів, до яких може застосовуватися процедура закупівлі в одного учасника; скасувати обов'язкове страхування тендерів, які перевищують 10 млн грн тощо.

Разом з тим В.Янукович залишив в законі норму про скасування узгодження замовниками з Мінекономрозвитку процедури закупівлі в одного учасника.

Нагадаємо, 15 березня Верховна Рада проголосувала в першому читанні законопроект №7532, після чого Світовий банк і Європейська комісія направили до адміністрації президента і уряд лист, в якому заявили про необхідність ветувати зміни до закону про держзакупівлі.

Ветувати закон закликали також багато громадських організацій, акцентуючи увагу президента на те, що відтепер закупівля в одного учасника не повинна отримувати підтвердження профільного міністерства, а закупівлі державних підприємств будуть регулюватися не законом, а майбутніми рішеннями Кабінету міністрів.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...