Янукович: В Україні забезпечено свободу слова

27 травня 2011 в 16:54
В українських засобах масової інформації йде відкрита дискусія і забезпечена свобода слова, заявляє Президент Віктор Янукович.

 

"Сьогодні ми бачимо, що в ЗМІ йде відкрита дискусія, ніхто нікому не перешкоджає, дійсно, і забезпечена свобода слова. Сьогодні опозицію ми бачимо в усіх ЗМІ, присутня її точка зору", - сказав він журналістам у Варшаві в п'ятницю.
 
При цьому президент України підкреслив, що  дискусія в ЗМІ переконує в тому, що Україна рухається демократичним шляхом розвитку.
 
Крім того, коментуючи участь України в Саміті глав держав Центральної Європи, В. Янукович зазначив, що це є "цілком закономірним", оскільки Україна є активним учасником демократичних процесів, що відбуваються в Європі.
 
"Цей саміт був яскравим підтвердженням того, що демократичні процеси в Центральній і Східній Європі є незворотними і вони, безумовно, є невід'ємною складовою розвитку країн. Україна є активним учасником цих процесів ", - підкреслив президент.
 
Як повідомлялося, в останньому огляді з політичних питань та громадянських свобод Freedom House «Свобода в світі 2011» Україна отримала статус «частково вільної». Вона також була визначена як «частково вільна» в рейтингу «Свобода преси».
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...