Янукович: Україна не братиме участі у створенні європейської системи ПРО

21 червня 2011 в 14:02
Україна не братиме участі у створенні європейської системи протиракетної оборони (ПРО). Про це президент Віктор Янукович заявив у вівторок, 21 червня, пыд час поїздки до Страсбурга.
yanukovich__29.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Що стосується ПРО, ми не збиралися, не збираємося, переконаний, і не будемо брати участь у побудові цієї системи», - підкреслив голова держави. За його словами, у Києві добре розуміють, що якщо в якійсь частині такої системи буде задіяна Україна і, «можливо, Росія», то це «завжди піде на користь системі європейської безпеки».

На думку В.Януковича, це буде відповідати принципам побудови всієї колективної системи безпеки, про яку давно йдуть дискусії. Разом з тим він додав, що Україна не виступала з ініціативою про участь у створенні європейської системи ПРО: «По-перше, нам ніхто ніяких пропозицій не робив. По-друге, ми з такою ініціативою не виступали».

В.Янукович вкотре нагадав, що Україна була і буде позаблоковою державою, що відображено в законі про основні засади внутрішньої і зовнішньої політики. «А всі плани, які ми будемо будувати з НАТО, будуть відповідати в часі тим необхідним нашим спільним діям, які цього будуть вимагати», - підсумував голова держави.

Нагадаємо, про своє небажання брати участь у створенні європейської системи ПРО нещодавно заявила і Чехія.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...