Топ Новини

Янукович розповів студентам про колегіальну систему прийняття рішень в Україні

14 листопада 2012 в 17:50
В даний час Янукович працює над двома дуже важливими документами: Економічною стратегією та Планом дій на 2013 рік. Оскільки в Україні колегіальна система прийняття рішень, то писали їх кращі фахівці.
yanuk.jpg
president.gov.ua

Після завершення офіційної частини зустрічі з представниками студентських молодіжних організацій президент України Віктор Янукович на прохання студентів запросив їх у свій робочий кабінет і показав їм свою приймальню і кабінет.

Як повідомляє президентська прес-служба, Янукович показав студентам документи, з якими працює в даний час, зокрема «Економічну стратегію на 2013 рік» та План дій на 2013 рік, висновки щодо них експертів та профільних фахівців. За його словами, до роботи над цими документами були залучені найкращі фахівці держави - радники президента, представники наукових установ, профільних міністерств та відомств.

«У нас система прийняття колегіальних рішень», - повідомив Янукович.

Янукович також розповів студентам про організацію спеціального зв'язку з Кабінетом міністрів, Верховною Радою та керівниками інших держав. Він також показав молодіжним лідерам офіційні символи глави держави: знак (колар) Президента України, гербову печатку президента України і президентську булаву.

Читайте також:

Герман пообіцяла залишитися з Януковичем до кінця


«Батьківщина» сподівається, що завдяки Мельниченку ГПУ заведе справи на
Януковича і Азарова


Янукович розповів, як відрізнити «базік» від »професіоналів»


Тимошенко заявила, що Янукович підглядає за нею в душовій і туалеті

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...