Янукович привітав резолюцію Європарламенту по Україні

1 грудня 2011 в 19:24
Президент Віктор Янукович вітає резолюцію Європейського парламенту щодо України. Про це він сказав журналістам.

"Прийняття рішень Європарламентом - це, безумовно, гарна новина для України. "Дуже важливо, що там відображено перспективу вступу відповідно до Лісабонської угоди, 49 стаття", - повідомив Президент.

При цьому Янукович зазначив, що в резолюції згадано проблеми, які існують в Україні.

З його слів, йому добре відомо про ці проблеми.

"Ми добре про них знаємо, ми над ними працюємо, ми також зацікавлені в тому, щоб їх якомога швидше вирішити", - сказав глава держави.

Янукович також підкреслив необхідність парафування угоди.

Як повідомлялося, у прийнятій сьогодні резолюції Європарламент порекомендував європейським виконавчим органам парафувати Угоду про асоціацію з Україною ще цього року і ратифікувати її в наступному, однак, водночас, рекомендувалося розробити механізм припинення чинності Угоди в разі "свідомого порушення істотних і фундаментальних принципів "з боку України.

У документі також пропонується встановити конкретні строки для введення безвізового режиму між Україною та ЄС замість прив'язки його до довгострокової перспективи.

МЗС привітав ухвалення документа.

19 грудня в Києві відбудеться саміт Україна - ЄС. На цей же день президента Віктора Януковича запрошено в Москву на саміт ЄврАзЕС.

Раніше багато європейських політиків, а також МЗС констатувало, що Угоду про асоціацію на саміті 19 грудня парафовано не буде.
 

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
Курс валют
USD 25.70
EUR 28.22
Останні новини