Топ Новини

Янукович привітав Путіна з минулим ювілеєм, президент РФ пообіцяв обговорити газове питання

22 жовтня 2012 в 13:13
Путін і Янукович вирішили обговорити на перемовинах, серед іншого, газове питання і кооперацію в рамках Митного союзу. Торкнуться сторони і співробітництва в галузі спільних запусків ракет.
12747356.jpg
kp.ua

Президент РФ Володимир Путін підкреслив своєчасність візиту свого українського колеги Віктора Януковича і пообіцяв обговорити на переговорах з ним, у тому числі, газове питання і кооперацію в рамках Митного союзу.

"Думаю, що ваш приїзд є своєчасним, мені дуже приємно, що ви підтримуєте регулярні контакти не тільки на найвищому рівні, президентському рівні, але і на урядовому, міністерському, на рівні наших компаній, які один з одним працюють", - сказав Путін перед початком переговорів з Януковичем у вузькому складі 22 жовтня.

Він зазначив, що співпраця Росії та України успішно розвивається як у політичній сфері, міжнародних справах, так і в економіці - зростає товарообіг, відбувається подальша диверсифікація економічних зв'язків.

Також, за словами Януковича, сторони мають намір співпрацювати в галузі спільних запусків ракет.

- Янукович перед виборами обговорить з Путіним співпрацю в енергетиці, транспорті та космосі


"Наші відомства нарешті домовилися в питаннях космосу, про спільну роботу", - сказав український президент і зазначив, що мова йде про спільні три запуски ракет.

Янукович серед інших питань висловив бажання поговорити про "відносини з Митним союзом". Він висловив думку, що поглиблення співпраці з МС буде приносити користь товаровиробникам двох країн.

У свою чергу Путін зазначив, що питання приєднання до Митного союзу - це суверенний вибір держави, проте нагадав про глибокий ступінь кооперації між Росією та Україною, а також про таку об'єднуючу дві країни сферу, як ринки збуту товарів.

"Це настільки важливо для перспектив, як російської, так і української економіки, що це природно - створювати особливі умови для розвитку коопераційних зв'язків", - сказав Путін.

Янукович також запропонував обговорити і газове питання, і президент Росії погодився з пропозицією.

На початку зустрічі президент України привітав Путіна з минулим ювілеєм: "Хочу сказати, що після 60 нічого не змінюється, все залишається навіть ще краще".

Читайте також:

Путін перед зустріччю з Януковичем заїхав у гості до байкерів

Журавлі Путіна так і не змогли відлетіти на південь; на літаку вони повернулися зимувати в заповідник

Луганський кандидат у депутати заспівав хвалебну пісню про Путіна і зняв на неї кліп (ВІДЕО)


Путін не буде виконувати рекомендації ПАРЄ щодо зміцнення демократії в Росії

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...