Топ Новини

Янукович повідомив іноземним послам, що питання демократії знаходяться у нього під особистим контролем

6 грудня 2012 в 15:59
Українська влада багато уваги приділяє питанням демократії і свободи слова. Ці питання знаходяться у Януковича під «особистим контролем». Слідом за Податковим кодексом Україну очікують й інші реформи, пообіцяв президент.

Україна продовжує активну реалізацію реформ в усіх сферах життєдіяльності держави. Про це президент України Віктор Янукович сказав під час церемонії вручення вірчих грамот послами іноземних держав, повідомляє президентська прес-служба.

«Ми багато уваги приділяємо також питанням демократії, свободи слова. Ми почали активно працювати над виконанням зобов'язань України перед Радою Європи. Ці питання знаходяться під моїм особистим контролем», - сказав Віктор Янукович.

Президент заявив про намір продовжувати реформи в країні.

«Україна сьогодні знаходиться в стадії активного реформування по всіх напрямах - економічному, соціальному і політичному», - сказав він, звернувши при цьому увагу на те, що вже сьогодні значно спрощена дозвільна система, вдосконалена митна і податкова сфера. «Прийнято цілу низку важливих законів, взокрема Податковий і Митний кодекси», - нагадав президент.

Янукович окремо наголосив, що Україна зацікавлена ​​в залученні інвестицій. Він додав, що національна програма реформ передбачає зокрема зміни в закони, які повинні створити всі умови для роботи інвесторів та забезпечення сприятливого інвестиційного клімату в країні.

Президент вкотре підкреслив важливість економізації зовнішньої політики України.

Читайте також:

Україна увійшла до четвірки країн Європи, що обмежують свободу слова

Азаров переконує «зашорених» дипломатів у відсутності диктатури в Україні


Відомий американський карикатурист порадив українцям продовжити боротьбу за свободу

Януковича в «Межигір'ї» захищає бойова група ППО (ВІДЕО)

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...