Топ Новини

Янукович попросив для України статус спостерігача в Шанхайській організації співробітництва

25 серпня 2012 в 12:53
Україна зацікавлена ​​в експорті своєї високотехнологічної продукції в азіатські країни. Янукович впевнений, що цьому може допомогти статус спостерігача в ШОС. Між тим, ця організація займається в основному проблемами безпеки в регіоні.
putin.jpeg
прес-служби президента РФ

Президент України Віктор Янукович висловив побажання стати спостерігачем у Шанхайській організації співробітництва.

"Високотехнологічна галузь, продукція є для нас такими точками зростання в економіці, і ми зацікавлені з вами об'єднувати тут зусилля, щоб ми з вами могли працювати на ринках третіх країн, перш за все, СНД та інших країн", - сказав він.

Янукович зазначив, що Росія "адаптована" і входить у різні міжнародні структури, утворені країнами азіатського регіону.

"Ми б хотіли, наприклад, щоб ви виступили одним з наших партнерів в Шанхайській організації співробітництва (ШОС), ми хотіли б стати спостерігачами в цій організації для того, щоб мати можливість брати участь у тих інтеграційних процесах, які відбуваються в організації", - сказав Янукович.

У свою чергу Путін нагадав, що Росія незабаром прийматиме саміт АТЕС, і пообіцяв  детальним чином поінформувати Україну про цю подію.

"Взагалі мені здається, що якби ми знайшли форму спостереження з боку України за цим дуже важливим форумом, це було б корисно як для російської, так і для української економік", - сказав він.

Шанхайська організація співробітництва (ШОС) - регіональна міжнародна організація, заснована в 2001 році лідерами Китаю, Росії, Казахстану, Таджикистану, Киргизії та Узбекистану.

ШОС не є військовим блоком або відкритою регулярною нарадою з безпеки, а займає проміжну позицію. Головними завданнями організації проголошено зміцнення стабільності та безпеки боротьба з тероризмом, сепаратизмом, екстремізмом, наркотрафіком, розвиток економічного співробітництва, енергетичного партнерства, наукового і культурного взаємодії.

Читайте також:

Путінська Азіропа

Ігри на берегах Іссик-Куля

Янукович заговорив про посилення співпраці з »євразійським регіоном»

Нерівність країн не тільки перешкодить створенню Євразійського Союзу, але й створить проблеми МС

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...