Топ Новини

Янукович пообіцяв врахувати висновки Венеціанської комісії щодо закону про вибори до парламенту

6 вересня 2011 в 08:11
Президент України Віктор Янукович обіцяє врахувати висновки Венеціанської комісії та ОБСЄ щодо закону про вибори до Верховної Ради.
presid_yanukov_31111.jpg
president.gov.ua

«Зі свого боку я беру під особистий контроль питання врахування рекомендацій Венеціанської комісії та ОБСЄ як у новому проекті Закону, так і під час подальшої роботи в напрямку кодифікації виборчого законодавства», - заявив він, виступаючи в парламенті на урочистому засіданні, присвяченому 20-річчю незалежності України, у вівторок, 6 вересня.

Нагадаємо, що законопроект «Про вибори народних депутатів України» було направлено до Венеціанської комісії 23 червня. Окрім того, законопроект направлено Міжнародному фонду виборчих систем (IFES) і Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ.

Міністр юстиції Олександр Лавринович запевнив, що Венеціанська комісія надасть свої висновки щодо законопроекту на початку осені.

Законопроект «Про вибори народних депутатів України» істотно змінює виборче законодавство, зокрема, вводить пропорційно-мажоритарну систему.

В опозиції вважають, що в нинішньому вигляді законопроект про вибори дає Партії регіонів можливість для масштабних фальсифікацій.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...