Янукович пообіцяв врахувати висновки міжнародних експертів щодо КПК

13 квітня 2012 в 10:45
Прийнятий Верховною Радою Кримінально-процесуальний кодекс буде знову направлено міжнародним експертам, які оцінять внесені депутатами поправки на відповідність сучасним демократичним стандартам. Віктор Янукович зазначив, що відтепер у законодавче поле України введені рівні права для сторін обвинувачення і захисту.
yanik.jpg
president.gov.ua

Прийнятий Верховною Радою новий Кримінально-процесуальний кодекс буде знову направлений міжнародним експертам. Про це заявив президент України Віктор Янукович.

«Прийнятий парламентом документ буде знову направлений міжнародним експертам, які оцінять внесені депутатами поправки на відповідність сучасним демократичним стандартам», - цитує президента прес-служба.

Після висновків експертів президент визначиться з затвердженням документа.

«Новий Кодекс суттєво посилює захист прав громадянина. Відтепер ми вводимо в законодавче поле України рівні права для сторін звинувачення і захисту», - зазначив Янукович.

Верховна Рада України затвердила Кримінально-процесуальний кодекс України. За закон у ніч з четверга на п'ятницю проголосували 271 депутат із 283 зареєстрованих в залі.

Також, депутати прийняли закон про внесення змін до низки законів у зв'язку з прийняттям КПК. За це рішення проголосували 272 депутати з 283, зареєстрованих у залі.

Депутати, згідно з процедурою розгляду законопроектів у другому читанні, голосували щодо кожної поданої поправки. До проекту КПК було подано близько 4 тис. поправок.

Парламент розглядав поправки до КПК на засіданнях у вівторок, середу і четвер. Лише під ранок п'ятниці депутатам вдалося прийняти кодекс.

Читайте також:

В Україні прийнято новий Кримінально-процесуальний кодекс


Після прийняття КПК кількість заарештованих у СІЗО зменшиться на 15%

Власенко не зможе бути захисником Тимошенко після ухвалення нового Кримінально-процесуального кодексу

Кримінально-процесуальний кодекс буде «фіговим листком», якщо не звільнити Пшонку і Кузьміна, - БЮТ

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...