Топ Новини

Янукович пообіцяв Україні шокову терапію

20 червня 2011 в 19:28
Реформи в Україні будуть супроводжуватися шоковою терапією. Про це в інтерв'ю газеті "Правда" (Словаччина) заявив президент Віктор Янукович.
yanukovich_stadion_02.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За словами глави держави, мета розпочатих реформ - розвиток сучасної європейської демократичної країни, яка стане високорозвиненою і конкурентоспроможною.

При цьому відповідаючи на питання, чи є сенс говорити про шокову терапію, Янукович зазначив: "Абсолютно правильно. Це має бути зроблено якомога швидше".

"Країна була хвора. Необхідно було лікування. У мене не було вибору. Мені довелося лікувати ефективно, і, значить, тільки хірургічним методом. Він неприємний і супроводжується болем. Але, з іншого боку, - це ефективна процедура. Якщо організм виживає і живе нормальним життям, має можливість подумати, що було б краще - йти і повільно вмирати, або тільки один раз подолати біль, а потім жити нормально ", - цитує В. Януковича його прес-служба.

Говорячи про бюрократію, президент підкреслив, що "проблема нездатних або некомпетентних чиновників існує в кожній країні".

"Подолати цю проблему можна на виборах. Все моє попереднє життя було боротьбою. Я вже звик до цього. Для мене головне: боротьба повинна бути в межах правил", - сказав В. Янукович.

Відповідаючи на питання, чи готовий він пожертвувати популярністю заради зміни ситуації в країні на краще, В. Янукович зазначив: "Я ніколи не піду на те, щоб брехати людям. Я завжди їм кажу правду. Це мій принцип, якому я ніколи не зраджував. Воля людей, якій я завжди підкорююся, є одним з моїх незмінних принципів".

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...