Янукович похвалився роками свого прем'єрства(2003-2004), а невдачі списав на касетний скандал

23 серпня 2011 в 13:59
Президент України Віктор Янукович уважає, що вбивство журналіста Георгія Гонгадзе й касетний скандал завадили економічному зростанню України в 2003-2004 роках. Про це він заявив сьогодні під час урочистостей у палаці мистецтв «Україна» присвячених 20-ій річниці Незалежності України.

«Я й сьогодні вважаю, що економічна динаміка росту, пік якої припав на 2003-2004 роки, могла б стати відмінним фундаментом подальших модернізаційних змін. Саме в ці роки Україну почали визнавати як майбутній центральноєвропейський осередок розвитку, зріс добробут громадян. Ми мали шанс на прискорений успіх, якби не одне «але» - трагічна смерть журналіста Георгія Гонгадзе й наступний, так званий, касетний скандал стали приводом для тривалих боїв без правил за владу», - сказав президент.

За його словами, неефективна політична система, не завжди справедливе правосуддя, корумпований чиновницький апарат гальмували розвиток країни.

Нагадаємо: сьогодні в ЗМІ з'явилася інформація, що замовників вбивства Георгія Гонгадзе слід шукати в спецслужбах, а колишній начальник Департаменту кримінального розшуку МВС України генерал-лейтенанта міліції Олексія Пукача ще в 1982 році завербовано КДБ УРСР під прізвиськом «Солдатов».

За матеріалами: УНН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...