Топ Новини

Янукович починає "незалежний аудит" діяльності Кабміну Азарова

17 червня 2011 в 12:45
Виділені з держбюджету 2011 року 70 млн грн не мають ніякого відношення до оплати "незалежного аудиту діяльності уряду Юлії Тимошенко".
azar yanuk.jpg
president.gov.ua

Про це ZN.UA повідомив високопоставлений чиновник у Кабінеті міністрів.

«Аудит діяльності роботи уряду, який очолювала Ю.Тимошенко, завершено. Всі матеріали передано до правоохоронних органів і, як відомо, вони послужили підставою для порушення низки кримінальних справ. Оплата ж роботи адвокатів, задіяних у процесах щодо повернення грошей в Україну, буде проводитися не за рахунок держбюджету, а за рахунок відсотків від сум, відвойованих у судах (зокрема, в американських) на користь України», - сказав чиновник.

Джерело ZN.UA також повідомило: "Що ж до 70 млн грн, які було виділено рішенням Верховної Ради, то вони призначені для проведення аудиту діяльності Кабінету міністрів за 2010 рік", - тобто діяльності уряду, який очолює нинішній прем'єр-міністр Микола Азаров.

За даними ZN.UA, рішення провести перевірку діяльності уряду М.Азарова за минулий рік прийняв саме президент України Віктор Янукович. Незалежний аудит буде проводити та ж компанія - американська юрфірмаTrout Cacheris. Зокрема про те, що роботу аудиторів буде продовжено, президент заявив на зустрічі з журналістами 6 червня.

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, що «незалежний аудит діяльності уряду Юлії Тимошенко», який проводили кілька іноземних компаній, коштував державі щонайменше $ 10 млн. При цьому наголошувалося, що Україна могла і не витрачати ці гроші, оскільки оприлюднені аудиторами факти раніше розголошували правоохоронні органи.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...