Янукович планує регіональні реформи «не на одну п'ятирічку»

8 листопада 2011 в 10:28
Президент України Віктор Янукович анонсує регіональні реформи, які займуть не одну п'ятирічку. Про це він заявив сьогодні під час представлення нового голови МВС Віталія Захарченка.
yanukovich__17.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

В.Янукович зазначив, що реформи починають працювати не так швидко, як хотілося б, але вже сьогодні відчувається, що система державного управління вдосконалюється.

"Практично ми прибрали дублювання функцій у центральних органах виконавчої влади. Зараз на черзі - регіональні реформи. Найближчим часом ми подамо цю частину програми реформ. Вона також за часом триватиме, умовно кажучи, не одну п'ятирічку", - сказав він.

За словами В.Януковича, досвід країн, які вже пройшли цей шлях, демонструє, що регіональні реформи потребують значної уваги і багато часу.

"Поступова децентралізація влади, поступове передання повноважень у регіони, перезавантаження з центру ваги у регіони - це головна мета. І, як показує реальна практика і досвід, це створює нові умови для підвищення рівня економіки", - зазначив він.

Президент уточнив, що мова йде про більш оптимальний розподіл фінансів та інших ресурсів: "І це також означає, що буде більш справедлива, наближена до оптимальної, ситуація у вирішенні соціальних проблем. На все це ми розраховуємо як на результат регіональних реформ".

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...