Топ Новини

Янукович підтвердив готовність України до діалогу з ЄС з питань інтеграції

2 січня 2013 в 07:59
Європейський Союз отримав нову державу-главу, і президент України поспішив засвідчити намір України якнайшвидше підписати Угоду про асоціацію з ЄС.
yanukovich_merkel_27727.jpg
president.gov.ua

Президент України Віктор Янукович привітав прем'єр-міністра Ірландії Енді Кенні з нагоди головування Ірландії в Раді Європейського Союзу. Текст привітання оприлюднено на офіційному сайті президента України.

"Сподіваюся, що Ваша країна спільно з інституціями ЄС сприятиме подальшому розвитку взаємовигідного співробітництва між Україною та Європейським Союзом, першочерговим завданням якого на найближчу перспективу є підписання Угоди про асоціацію", - йдеться у привітанні.

"Підтверджую готовність до відкритого та плідного діалогу з Вами щодо всіх актуальних питань інтеграції України в ЄС, а також двосторонніх українсько-ірландських відносин", - підкреслив Янукович.

Як повідомлялося, Ірландія вступила в права держави-голови ЄС з 1 січня 2013 року. Для країни це вже буде сьома така місія, яка символічно співпаде з 40-річчям її вступу до Євросоюзу.

Нагадаємо, що Україна і ЄС завершили переговори щодо Угоди про асоціацію в грудні 2011 року, а 30 березня цього року - парафували її.

В даний час в Євросоюзі сподіваються, що підписання стане можливим у листопаді 2013 року, проте для цього Україна має виконати ряд умов: припинити вибіркове правосуддя і провести реформи, закладені в порядку денному асоціації.

Тим часом, поставити хрест на асоціації з ЄС може зближення України з Митним союзом. Нещодавно Єврокомісія заявила, що навіть часткова участь України в МС несумісна з подальшою євроінтеграцією. У той же час, український уряд поки продовжує наполягати на можливості знайти компроміс у взаємовідносинах і з Євросоюзом, і з МС.

Читайте також:

У Євросоюзу - нова держава-глава

В Євросоюзі заявили, що будь-яка участь України в Митному союзі несумісна з подальшою євроінтеграцією

ЄС остаточно зважився на асоціацію з Україною, щоб поставити «геополітичну крапку»

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...