Янукович підписав бюджет

14 січня 2011 в 12:29
Президент України Віктор Янукович підписав закон про державний бюджет на 2011 рік. Про це повідомила 28 грудня прес-служба глави держави.

Президент України Віктор Янукович підписав закон про державний бюджет на 2011 рік. Про це повідомила 28 грудня прес-служба глави держави.

Крім того, Янукович підписав також закон про внесення змін до Бюджетного кодексу та деяких інших законодавчих актів, що йдуть у пакеті з законом про бюджет-2011.

Президент України також дав низку доручень у зв'язку з виконанням бюджету та коригуванням прийнятого документа. Він доручив прем'єру Миколі Азарову розробити і внести до парламенту проект закону про внесення змін до чинного законодавства, які повинні стосуватися перегляду прожиткового мінімуму для дітей; перерахувань до бюджету Києва 100% податку на доходи фізичних осіб.

Також пропонується віднести до повноважень Верховної Ради (Верховної ради Криму, місцевої ради) узгодження рішення Кабінету міністрів про передачу бюджетних призначень від одного головного розпорядника іншому, перерозподіл видатків держбюджету у випадках, встановлених Бюджетним кодексом, а також розподіл і перерозподіл обсягу субвенцій та додаткових дотацій з держбюджету в місцеві бюджети.

Президент також доручив Азарову разом з головою Національного банку України Сергієм Арбузовим розробити і внести в Раду узгоджений проект закону про внесення змін до закону "Про Національний банк України", спрямований на забезпечення незалежності НБУ при складанні та виконанні кошторису доходів і витрат центробанку.

За матеріалами прес-служби президента України

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...