Янукович: Нові справи проти Тимошенко можуть не дійти до суду

15 листопада 2011 в 20:10
Президент Віктор Янукович не прогнозує, чи дійдуть до суду кримінальні справи, які наразі розслідуються стосовно екс-прем'єра Юлії Тимошенко.
yanukovich_stadion_02.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Коментуючи підсумки тристоронньої зустрічі з президентом Польщі Броніславом Коморовським і федеральним президентом Німеччини Крістіаном Вульфом у вівторок у Вроцлаві, Янукович сказав, що сторони торкнулися "цього гострого питання".

За словами українського президента, він поінформував своїх колег про те, що "газова справа" буде ще розглядатися апеляційним судом. Він також зазначив, що розслідуються "інші напрями діяльності Юлії Тимошенко".

"Безумовно, слідство, правоохоронні органи мають на них дати відповідь. Залежно від того, як вони будуть розслідуватися. Таке і буде прийнято рішення. Можливо, вони потраплять до суду, можливо, не потраплять", - сказав В. Янукович.

За словами В. Януковича, влада дізнається про розслідування цих справ тільки зі ЗМІ. Глава держави підкреслив, що влада не втручається у діяльність правоохоронних і судових органів. "Крім того, що є в ЗМІ, ми не знаємо нічого і не втручаємося в слідство", - підкреслив він.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...