Янукович незадоволений законом про мови - до кінця вересня його буде змінено

7 серпня 2012 в 15:16
Радник президента Ганна Герман повідомила, що Янукович запропонував до закону про мови дуже суттєві зміни. Окрім того, президент запропонував державну цільову програму розвитку української мови.
yanukovich__17.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Президент Віктор Янукович поділяє думку про те, що в нинішній редакції закон "Про основи державної мовної політики", який розширює сферу застосування російської мови, буде розколювати суспільство. Про це після зустрічі з Януковичем повідомила радник глави держави Ганна Герман.

«Президент запропонував до закону дуже суттєві зміни. Крім того, Янукович запропонував державну цільову програму розвитку української мови, як державної. Він висунув пропозицію, щоб усі учасники зустрічі увійшли до робочої групи, яка працюватиме над цією програмою і вдосконалюватиме її», - сказала Герман.

За її словами, Янукович також запропонував створення наглядової ради, яка буде «слідкувати за питанням розвитку української мови як державної». «Ми запропонували також, щоб у цю робочу групу, яка працюватиме над внесенням змін, увійшли Ківалов і Колесніченко, як автори законопроекту», - додала Герман.

Вона також заявила, що до кінця вересня цей закон буде суттєво змінений.

Як повідомлялося, Верховна Рада 3 липня прийняла ініційований Партією регіонів законопроект «Про засади державної мовної політики», що вводить офіційну двомовність в регіонах, де чисельність нацменшин перевищує 10%.

31 липня голова Верховної Ради Володимир Литвин підписав закон «Про засади державної мовної політики». Президент України Янукович заявив, що підпише закон після вивчення його експертами.

Як відомо, 7 серпня у Криму Віктор Янукович зустрівся з представниками інтелігенції, щоб обговорити «мовне» питання.

Читайте також:

Балога впевнений, що Янукович не підпише закон про мови

Герман вважає, що Литвин, підписавши «мовний» закон, забрав у Януковича основний козир

Новий закон про мови надає українській статус нижчий, ніж у радянські часи

 

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...