Янукович не розуміє, чому його ненавидять українці, але зла ні на кого не тримає

24 травня 2012 в 09:37
Президент зазначив, що на його адресу іноді звучать відверте хамство і погрози, і дуже часто через це у нього буває безсоння.
yanukovich_DSC6370-2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Президент України Віктор Янукович заявив, що часто стикається з "відвертим хамством" і погрозами у зверненні пересічних українців до нього.

"Пишуть мені про різне і різні люди, навіть диски надсилають із записами і відео. І от коли ці записи розшифровують і приносять мені текст на папері, я кажу: ні, дайте послухати. Що там людина наговорила, яким тоном і в якій формі. Іноді буває неприємно слухати, є відверте хамство, ворожнеча, тон спотворений і недозволений, образи. Іноді й погрози", - сказав Янукович в інтерв'ю газеті «Сегодня».

"Але це життя. Від мене ніхто нічого не ховає. Це заборонено. Я читаю і знаю, що мені пишуть насправді. Але звикнути до злоби практично неможливо. І дуже часто через це буває безсоння", - заявив він.

"Думаєш і не можеш зрозуміти, звідки береться така ненависть, як на неї відповідати. Але я вам як на духу кажу (президент перехрестився - "Сегодня"): я ні на кого не тримаю зла і молюся, щоб Господь напоумив людей і відкрив їм очі. І щоб до них ніхто так не ставився і не бажав того, чого вони бажають мені. Але, звичайно, коли є відкриті погрози, на них реагує служба охорони", - зазначив глава держави.

"У мене працює величезний штат порядних і професійних виконавців: вони вивчають всі звернення, систематизують їх, готують доручення, рішення, відповіді. І я завжди всі документи, розпорядження, укази підписую сам! Ніяких факсиміле. Іноді можу по телефону сказати, щоб документ пускали в роботу, а я підпишу, коли приїду", - розповів президент.

Читайте також:

Письменник Дімаров відмовився прийняти орден від Януковича


В Європарламенті запропонували заморозити активи родини Януковича

Польща назвала загрозою для подальшого зближення з ЄС внутрішню ситуацію в Україні

Янукович боїться, що якщо дозволити засудженим лікуватися за кордоном, вони можуть не повернутися

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...