Топ Новини

Янукович не хоче допустити нової "Берлінської стіни"

27 травня 2011 в 18:24
Україна в жодному разі не протиставляє свою інтеграцію в Європу і стратегічне партнерство з Росією.

 

Про це президент Віктор Янукович заявив сьогодні під час пленарного засідання XVII Саміту держав Центральної Європи у Варшаві, повідомляє прес-служба глави держави.
 
В. Янукович відзначив, що регіональне співробітництво є одним з пріоритетів європейської політики України.
 
Також він підкреслив, що Україна розглядає своє нинішнє головування в Комітеті Міністрів Ради Європи і майбутнє головування в ОБСЄ в 2013 році як хорошу можливість зробити внесок у розвиток демократії.
 
«Розглядаємо це як ще одну можливість зробити гідний внесок у зміцнення демократичних стандартів на континенті», - сказав В. Янукович.
 
Крім того, глава держави зазначив, що Україна високо цінує її залучення до співпраці з Вишеградською четвіркою - Польщею, Словаччиною, Угорщиною і Чехією.
 
«Ми надаємо великого значення процесам консолідації позицій держав Вишеградської групи в сфері безпеки», - сказав президент.
 
За його словами, йдеться, зокрема, про нещодавнє рішення щодо створення бойової тактичної групи цих країн.
 
Президент зазначив, що створена свого часу країнами Вишеградської групи модель співпраці сусідів по регіону довела свою дієвість і значно прискорила їх загальний рух до Євросоюзу.
 
«Я хотів би, щоб Вишеградський дух єдності і партнерства ми поширили на весь регіон Центральної та Східної Європи. Сьогодні саме через наш регіон проходить лінія, яка розділяє європейські країни на «членів» і «не членів» ЄС. Ми не можемо допустити, щоб ця лінія поділу утвердилася і перетворилася на нову штучну «берлінську стіну» Європи», - сказав В. Янукович.
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...