Топ Новини

Янукович назвав корумпованих бюрократів головною перешкодою на шляху реалізації реформ

3 липня 2012 в 07:09
За словами президента, протиріччя між намірами державного керівництва та інтересами бюрократичних груп, сформованих за регіональним та галузево-корпоративним принципами, набувають все більш конфліктного характеру. Ці протиріччя створили сприятливий ґрунт для зміцнення ідеологічних позицій політпартій, опозиційних до реформаторського курсу.
545345ch.jpg
blogspot.com

Інерція і опір корумпованої бюрократії стали головними перешкодами на шляху глибинних модернізаційних процесів в Україні. Про це йдеться у вступному слові до щорічного послання до Верховної Ради президента Віктора Януковича, текст якого поширено 3 липня прес-службою глави держави.

"Зараз реалізується низка пілотних проектів, спрямованих на модернізацію системи охорони здоров'я, освіти, а також втілюються програми регіонального розвитку, розроблені та затверджені за безпосередньої участі органів місцевого самоврядування. Проте вже на початкових стадіях українські перетворення натрапили на перешкоди, які сьогодні несуть реальну загрозу гальмування процесу глибинного оновлення усіх сфер суспільного життя, призводять до знецінення отриманих результатів", - зазначив Янукович.

За його словами, протиріччя між намірами державного керівництва та інтересами бюрократичних груп, сформованих за регіональним та галузево-корпоративним принципами, набувають все більш конфліктного характеру. Ці протиріччя створили сприятливий ґрунт для зміцнення ідеологічних позицій політичних партій і рухів, опозиційних до реформаторського курсу.

"Деструктивна діяльність цих сил отримала втілення у численних політичних спекуляціях. У таких обставинах зміцнення основ української державності і демократичних механізмів в управлінні суспільством набули критичного значення не тільки для продовження курсу перетворень, а й для встановлення національної безпеки", - підкреслив Янукович.

Читайте також:

Янукович доручив Азарову звільнити міністрів-саботажників

Янукович затаврував ганьбою популістів, що рвуться до влади

Азаров звинуватив чиновників у саботажі вірного курсу уряду

Регіонали пояснили зволікання з втіленням соцініціатив Януковича нестачею кадрів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...