Топ Новини

Янукович наполягає на закріпленні за Україною перспективи членства в ЄС

22 листопада 2011 в 10:46
Київ продовжує наполягати на закріпленні в Угоді про асоціацію з Євросоюзом перспективи членства в ЄС, заявляє президент України Віктор Янукович.
yanukovich__1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Україна наполягає на тому, щоб у цьому договорі було відображено перспективи вступу України в ЄС", - сказав він на зустрічі з президентом Литви Далею Грібаускайте в Києві у вівторок, 22 листопада.

"Ми вважаємо, що другого договору вже ніколи не буде і такого у практиці ЄС немає. Тому один договір - той, який для нас є стратегічним, дуже важливий. Потрібно, щоб він увібрав в себе всі ті елементи, які будуть стимулювати розвиток наших відносин і, звичайно, процес реформ в Україні", - заявив президент,

При цьому В.Янукович підкреслив: "Важливий фактор - це стан суспільства. Ми бачимо, що сьогодні український народ позитивно ставиться до багатьох напрямків, які пов'язані з європейською інтеграцією".

У той же час президент відзначив, що в Україні, як і в Європі, є тривожні фактори. Зокрема, за його словами, Україна стурбована світовою економічною кризою і шляхами її подолання в зоні євро.

Нагадаємо, що минулого тижня профільний комітет Європарламенту затвердив проект рекомендацій ЄП для Ради ЄС та Єврокомісії, в якому закликає якомога швидше завершити всі процедури, пов'язані з даною Угодою, і парафувати документ до кінця року, на саміті 19 грудня у Києві.

Разом з тим, за інформацією ZN.UA, це навряд чи відбудеться. Джерела і з українського, і з європейського боку неофіційно говорять приблизно одне й те саме: парафування на саміті не виключено, але малоймовірно. Більш імовірно, що документ буде парафовано не на саміті, а у більш скромній обстановці, щоб уникнути помпи та участі перших осіб.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...