Топ Новини

Янукович на прикладі Тимошенко довів, що Україна - відкрита демократична країна

11 липня 2012 в 13:57
Президент вважає, що екс-прем'єр, очевидно, повинна бути сама зацікавлена ​​у швидкому розгляді судом всіх питань, але вона всіляко чинить опір тому, щоб суди розглядали ці питання.
Yanukovich_kabmin-7.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Політичний процес навколо судових розглядів у справах екс-прем'єра Юлії Тимошенко свідчить, що Україна - відкрита демократична країна. Таку думку висловив президент Віктор Янукович під час неформальної зустрічі з Клубом головних редакторів країн СНД, Балтії та Грузії в Юсуповському палаці у Криму, повідомляє прес-служби глави держави.

За його словами, будь-які коментарі у справі колишнього Тимошенко можна давати тільки після завершення судового процесу. "Я думаю, треба дочекатися рішення судів. Після того як вони розглянуть ці питання - можна буде щось коментувати", - підкреслив глава держави.

Президент у черговий раз підкреслив, що сьогодні не має права давати якісь правові оцінки ситуації навколо Тимошенко.

У той же час Янукович відзначив, що в даному питанні мова йде про низку юридичних фактів, які повинні бути оцінені в судах.

Президент також висловив думку, що Тимошенко, очевидно, повинна бути сама зацікавлена у швидкому розгляді судом всіх питань, але вона всіляко чинить опір тому, щоб суди розглядали ці питання. "Напевно, є причини? Це її спосіб захисту - політичний", - сказав Янукович.

"Ми за те, щоб якомога швидше пройшли суди, судовий процес, і далі вже можна було зробити висновки", - додав глава держави.

За його словами, поки існує кілька питань у справі Тимошенко, на які немає відповідей. "А політичний процес навколо цього йде. Але це ще раз підкреслює, що Україна - відкрита демократична країна", - підкреслив президент.

Нагадаємо, раніше Янукович неодноразово зазначав, що питання помилування Тимошенко залежить від встановленої законом процедури.

Разом з тим Тимошенко не раз заявляла про те, що не буде просити про помилування у Януковича.

Читайте також:

Янукович заявив, що дуже хоче звільнити Тимошенко, але не в силах

Кузьмін попереджав Тимошенко, що на неї «повісять» справу Щербаня

Європа має намір зайнятися бізнес-зв’язками Януковича і корупцією при підготовці до Євро-2012

В Євросоюзі зрозуміли, що Тимошенко звільняти не збираються, але продовжують сподіватися на це

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...