Топ Новини

Янукович і його оточення можуть бути причетними до вбивств Гетьмана і Щербаня, - Олександр Тимошенко

6 квітня 2012 в 12:35
Президент Віктор Янукович і його оточення можуть бути причетними до вбивства Вадима Гетьмана і Євгена Щербаня, заявив Олександр Тимошенко. Чоловік екс-прем’єра вимагає припинити «безпідставне звинувачення і переслідування» дружини і його сім'ї, а також закликає міжнародну спільноту «не вірити жодному слову» Януковича, Пшонки, Кузьміна, Хорошковського про відсутність в Україні політичних переслідувань.

Президент Віктор Янукович і його оточення можуть бути причетними до вбивства колишнього голови Нацбанку Вадима Гетьмана і Євгена Щербаня. Про це заявив чоловік екс-прем’єра Юлії Тимошенко Олександр, заяву якого цитує прес-служба «Батьківщини».

«Влада наважилась на безпрецедентний крок – звинуватити Юлію Тимошенко у вбивстві народного депутата Євгена Щербаня у 1996 році. Хоча ще 3 березня 2006 року народний депутат від Партії Регіонів Юрій Болдарєв заявляв про те, що замовне вбивство донецького підприємця Євгена Щербаня і ліквідація Ахатя Брагіна організовано одними і тими ж бандитськими угрупуваннями, за якими могли стояти Янукович і його оточення», - ідеться в заяві Олександра Тимошенко.

За його словами це підтверджують творці фільму «Кримінальна окупація».

Чоловік Тимошенко заявив, що «Янукович і його оточення можуть бути причетними особами до вбивства колишнього Голови Нацбанку Вадима Гетьмана, який прагнув навести порядок в питаннях ведення бізнесу, а також і самого Євгена Щербаня, який був достатньо зваженим керівником і організатором і заважав їм рватися до влади і великого бізнесу».

На думку Олександра Тимошенко Хорошковський, Пшонка, Кузьмін в даний час стараються «ввести в оману світову громадськість щодо реального стану справ в Україні».

«За всі злодіяння Януковичу і його катам прийдеться відповідати. А також відповісти за найбільш резонансні вбивства в 90-х - початку 2000-х років на території Донбасу та всієї України: вбивство Ахатя Брагіна, Олександра Момота, Сергія Романа, Сергія Гуцула  та ще цілого ряду керівників злочинних груп впливу. За вбивство більше 5 тисяч ні в чому невинних хлопців, які були в службах теперішніх вождів України і стали свідками їх діяльності. Їх кістки і трупи до цього часу кричать з закинутих шахт Донбасу. Тисячі безневинних людей у тому числі дітей – заживо похованих у копанках, щоб хоч якось вижити», - заявив він.

Олександр Тимошенко вимагає негайно припинити «безпідставне звинувачення і переслідування дружини Юлії Тимошенко і моєї сім'ї». Він також закликає міжнародну спільноту не вірити жодному слову, яке звучить від Януковича, Пшонки, Кузьміна, Хорошковського про відсутність в Україні політичних переслідувань.

Читайте також:

Чоловік Тимошенко вимагає санкцій для Януковича

Лазаренко відхрещується від вбивства Гетьмана і Щербаня

БЮТ: На Тимошенко хочуть повісити ще 11 кримінальних справ

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...