Топ Новини

Янукович: Дружити з Росією дуже важливо, але Україна обирає Європу

25 серпня 2011 в 09:22
Президент України Віктор Янукович вірить, що майбутнє України – в Європі, і хоча історичний зв’язок з Росією і надалі відіграватиме значну роль, проте ключ до процвітання нашої країни знаходиться саме у глибокій інтеграції в європейські та західні структури. Про це він пише у статті для американського авторитетного видання The Wall Street Journal.
web_yanukovich__25.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про він пише у своїй статті для авторитетного американського видання The Wall Street Journal, присвяченій 20-тій річниці Незалежності України.

«Моя мета – забезпечити Україні гідне місце серед членів Європейського Союзу»,  - пише глава держави.

З іншого боку, зазначає В.Янукович, Україна повинна також зосередитися «на покращенні відносин із нашими російськими сусідами».

«Енергетична безпека України занадто довго підривалася непередбачуваними дипломатичними відносинами з Росією. Настав час іти далі, спрямовуючи погляд у майбутнє, ставлячи мир у регіоні вище помилок, які необхідно залишити у минулому. Україна, Росія і Європа тільки виграють, якщо ми досягнемо успіху на цьому шляху», - підкреслює президент.

Він також нагадує, що Україна відіграє роль «містка», який поєднує європейський, російський та азіатський ринки, а в атмосфері глобальної невпевненості та конфлікту геостратегічних інтересів зв’язки між Європою та Україною набувають ще більшого значення.

«Україні потрібна Європа, і, що не менш важливо, Європа не може собі дозволити залишити Україну позаду… Наше майбутнє залежить від зміцнення зв’язків з ЄС, і сподіваюся, це, врешті-решт, приведе нашу країну до повноправного членства в Євросоюзі», - впевнений український президент. Він також висловив сподівання, що «у наступні 10 років… Україна знову об’єднається зі своєю європейською родиною», і закликав «європейських друзів» підтримати ці зусилля.

У наступні 20 років, сподівається В.Янукович, Україна буде «міцно стояти на європейських позиціях та залишить майбутнім поколінням у спадок стабільність і місце в об’єднаному європейському співтоваристві».

Нагадаємо, що напередодні президент В.Янукович також написав статтю для ZN.UA, у якій він дав чіткий сигнал того, що однозначний зовнішньополітичний вибір України — Європа.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...