Топ Новини

Янукович заявив, що не має права вирішувати долю Тимошенко - це повинен зробити суд

22 лютого 2013 в 13:39

Питання про відшкодування збитку державі екс-прем'єром Тимошенко може вирішити тільки суд, але ніяк не глава держави або Верховна Рада.

янукович
Віктор Янукович

Президент України Віктор Янукович наполягає, що не може втручатися в ситуацію з ув'язненням екс-прем'єра Юлії Тимошенко, про це він сказав під час проекту "Діалог з країною". "Це питання зараз заважає всім, але втручатися і тиснути на правоохоронні органи, на прокуратуру, на суди, ми не маємо права. Вони і так відчувають великий тиск через засоби масової інформації. Потрібно, щоб на це питання якомога швидше дали відповідь суди", - сказав він.

Президент підкреслив, що вважає ситуацію з Тимошенко проблемою. "Але це мої особисті переконання, як людини. А що стосується дій з цього питання, я можу діяти лише в межах своїх повноважень", - додав він.

Крім цього, Янукович скептично висловився про можливості вирішення цієї ситуації на рівні Верховної Ради. "Штучні законодавчі зміни під будь-яку людину - у жодній країні світу такої практики немає. Є загальні правила. Вони сьогодні створені", - сказав він.

Президент нагадав, що в Україні був прийнятий новий Кримінально-процесуальний кодекс. "Якщо Тимошенко невинна і суд визнає це - будь ласка. Якщо вона винна - хай заплатить ті кошти, щодо яких принесла збитки державі. Якщо вона їх не визнає, скажіть, будь ласка, хто я такий, і хто такий парламент, що він повинен прощати? Мова не йде про Тимошенко, йдеться про будь-яку іншу людину. Якщо постраждала держава, є збитки, якщо людина не платить податки?", - зазначив він.

Глава держави підкреслив, що це питання має вирішуватися у правовій площині. "Це рішення не залежить від однієї людини. Там, де рішення буде залежати конкретно від мене, я дам відповідь", - додав він.

Раніше Янукович порадив представникам пенітенціарної служби зняти відеоспостереження з екс-прем'єра Юлії Тимошенко, щоб нікого не дратувати.

Читайте також:

Янукович вирішив припинити стеження за Тимошенко

ЗМІ: Янукович пропонував Заходу забрати Тимошенко назавжди

Генпрокуратура вважає всі клопотання захисту Тимошенко свідомо необґрунтованими

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...