Топ Новини

Янукович визначився з першочерговими заходами з євроінтеграції 5

13 березня 2013 в 16:44

Президент підписав указ про виконання умов ЄС, необхідних для підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом.

Виктор Янукович
Віктор Янукович

Президент України Віктор Янукович ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 12 березня щодо визначення першочергових заходів щодо Європейської інтеграції України.

Відповідний указ № 127/2013 розміщений на сайті глави держави в середу, 13 березня.

Згідно з документом, уряду доручено забезпечити щомісячне інформування Європейського Союзу про заходи, вжиті Україною для забезпечення підписання Угоди про асоціацію та виробити питання залучення допомоги від Брюсселя, необхідної для забезпечення імплементації угоди.

Уряду доручено виконати у встановлені терміни і в повному обсязі план першочергових заходів щодо інтеграції України в ЄС на 2013 рік та сприяти діяльності в Україні моніторингової місії Європарламенту.

Кабінету міністрів доручено вжити заходів щодо забезпечення прийняття законодавчих актів та видання інших нормативно-правових актів, передбачених Планом дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС, підготувати і направити на розгляд Єврокомісії третьої доповіді України про виконання плану.

Уряду також доручено сприяти разом з Київською, Миколаївською, Черкаською обласними та Київською міською державними адміністраціями у створенні належних умов для організації і проведення повторних виборів народних депутатів України в одномандатних округах.

Крім того, уряду доручено затвердити у місячний строк комплексний план заходів щодо активізації співробітництва між Україною та ЄС в енергетичній сфері.

Також уряду доручено розробити та подати в установленому порядку проект закону про ратифікацію меморандуму про взаєморозуміння між Україною та ЄС та кредитної угоди між Україною, Національним банком України та ЄС щодо надання Брюсселем макрофінансової допомоги Києву.

Міністерству закордонних справ України доручено забезпечити супроводження у Верховній Раді проекту закону про ратифікацію Угоди між Україною та ЄС про внесення змін до угоди про спрощення оформлення віз (N0015).

Також МЗС доручено підготувати та внести до 20 березня цього року в установленому порядку пропозиції щодо можливих форм участі України в тренувальній місії ЄС в Малі.

Міністерству юстиції України доручено вжити заходів із забезпечення належного виконання в Україні рішень Європейського суду з прав людини, впровадження рекомендацій Ради Європи щодо умов відбування покарання засудженими, надання їм медичної допомоги.

Мін'юсту доручено активізувати роботу з підготовки за участю міжнародних експертів пропозицій щодо вдосконалення законодавства України з питань проведення виборів і забезпечити підготовку законопроектів щодо реформування Вищої ради юстиції, статусу суддів, реформування прокуратури для направлення таких законопроектів до Венеціанської комісії з метою отримання відповідних висновків.

Мінекономрозвитку та МЗС доручено вжити заходів з підготовки та проведення у двомісячний термін установчого засідання у форматі розпочатого діалогу Україна - ЄС щодо бізнес-клімату.

Читайте також:

До травня Україна повинна показати Євросоюзу, як працює над реформами

У МЗС вважають, що "Плану Б" щодо Євросоюзу в України немає

Янукович пообіцяв Ромпею і Баррозу докласти максимум зусиль для виконання євроінтеграційних завдань

Кличко вимагає ввести санкції проти чиновників, які гальмують євроінтеграцію

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
5 коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...