Топ Новини

Янукович розповів, куди подів 16 млн грн, виручених за книги

1 березня 2013 в 14:06

Авторську винагороду у розмірі 16,4 млн грн за серію публікацій глава держави витратив на благодійність. Зокрема, велика частина коштів направлялася на лікування хворих дітей, а також на розвиток дитячих будинків.

янукович и дети
Янукович витратив гроші на благодійність

Віктор Янукович заявив, що витратив гонорар за написану ним книгу на благодійність. Про це він заявив на прес-конференції, відповідаючи на питання про те, куди зникла з продажу написана президентом книга, і чи не були 16 млн грн гонорару за неї хабарем.

Янукович заявив, що очікував такого питання, а тому підготувався. За його словами, гроші за книгу пішли на благодійність.

"В 2010 році було витрачено на благодійність 5,7 млн грн. У 2011 році - 120 тис. грн на дитбудинок, де виховуються 256 дітей-сиріт. У 2012 році - 7 млн 222 тис. грн передано чотирьом дітям віком до чотирьох років. 160 тис. грн - хлопчикові з села у Житомирській області на операцію на серці", - зазначив він.

Ще 800 тис. грн, за словами Януковича, пішли у Житомирську область, дитині, яка потребувала невідкладної операції. Також 4 млн 682 тис. грн - громадянинові у Житомирську область, на операцію. 790 тис. грн - у Дніпропетровську область на лікування дитини.

"Ці суми будуть зазначені у декларації за 2012 рік. У мене, слава Богу, вистачає грошей, які я заробляю. А ці гроші я буду витрачати тільки на благодійність", - підкреслив Янукович.

Нагадаємо, Донецька друкарня виплатила президенту Віктору Януковичу авторську винагороду в сумі 16,4 млн. грн. за передані цьому видавництву майнові права.. зокрема, видавництво отримало  права на створені в 2005-2010 роках Януковичем книги "Рік в опозиції. У політиці не буває остаточних перемог і поразок", "... І рік при владі. Від кризи - до економічного зростання", "Подолати шлях", "Як Україні жити далі", а також на літературні твори, які в майбутньому будуть створені автором.

З отриманої суми авторської винагороди Януковичем у бюджет було сплачено 2,8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Згадані книги є збірниками виступів Януковича, які зазвичай безкоштовно поширюються його партією. Друкарня "Новий світ" відома тим, що замовляла друк в Австрії скандальної книги Януковича "Opportunity Ukraine", яка виявився плагіатом і був вилучений з продажу.

 

За матеріалами: lb.ua
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...