Топ Новини

Янукович розкритикував Кабмін за невиконання чиновниками законів у сфері реформ

2 квітня 2013 в 18:00

"У нас не те, що поодинокі, у нас випадки невиконання законів - всюди", - констатував президент і попередив, що має намір особисто проконтролювати виконання законів, для чого в регіони і міністерства будуть направлені перевіряючі, "яким випишу особисто інструкцію".

Президент України Віктор Янукович розкритикував Кабінет міністрів за незадовільну роботу щодо імплементації законодавства у сфері реформ.

"Скажіть, будь ласка, Миколо Яновичу, хто у вас займається і імплементацією ваших власних рішень і всіх законів? Я скажу відповідь - ви не ставили це питання ніколи ні для себе, ні для своїх підлеглих. Я запитаю у вас найближчим часом, як ви будете це робити",- сказав президент на засіданні Комітету економічних реформ у вівторок у Києві.

За його словами, у разі імплементування вже прийнятих законів була б зовсім інша картина".

"У нас не те, що поодинокі, у нас випадки невиконання законів - всюди", - констатував президент.

Глава держави закликав керівників відомств екзаменувати своїх підлеглих на предмет знання законів.

У той же час, Янукович назвав неприйнятним, коли чиновники користуються застарілими інструкціями. У зв'язку з цим глава держави вважає актуальним питання навчання кадрів.

"Замість цього вони (винуватці - ред.) не розлучаються з інструкціями 1978, 1968 року. Чому? Тому що вони себе комфортно почувають у цих інструкціях. Це не інструмент реформ, а це інструмент, як можна жити за рахунок цих інструкцій. А реформи знищують бюрократію і знищують корупцію. Тому вони будуть застосовувати їх якомога довше, і яка у такому разі імплементація? Їм треба прожити сьогодні, завтра, післязавтра", - підкреслив президент.

Янукович попередив, що має намір особисто проконтролювати виконання законів, для чого в регіони і міністерства будуть направлені перевіряючі, "яким випишу особисто інструкцію".

Президент також зазначив, що питання імплементації законодавства має бути на порядку денному уряду на першому місці.

Читайте також:

Тільки 18% українців відчули "покращення" за Януковича

Янукович виявив чергові причини низького рівня реалізації реформ

Азарову доводиться відволікатися від реформ, щоб спростовувати неправду у ЗМІ

Янукович погрожує чиновникам звільненнями за неефективну боротьбу з корупцією

Азаров: Україна за рівнем ВВП знаходиться "десь в 1980 році"

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
4 коментаря
  • Тетяна 30 марта, 12:48 Модераторові велике дякую. Достойні коментарі без образливою лексики, що закликають людину бути на крок духовнішим, Ви не розміщуєте. Проте низькопробні та образливі розміщуєте з задоволенням. Значить абсолютно зацікавлені в підтриманні найнищого та огидного рівня дискусії, тим самим навязуючи суспільству певний образ поведінки. Дякую. Але незнання закону, не звільняє від відповідальності. Що пророщено, то істимуть твої діти. Пророщуєте полову, отже, смачного і вашим дітям! Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Тетяна 30 марта, 12:03 Найбільш жорстока та егоїстична тварина на світі - людина. І в разі того, якщо вона (людина) здатна згадати, що походить від Бога і здатна до любові та відповідальності, тоді проблема безпритульних тварин буде вирішина швидко. Людина несе відповідальність за ситуацію навколо себе, і просто ПОВИННА відповідати за слабкіших та беззахісніших, тобто тварин, особливо домашніх. Якщо 30 тис. сімей (з населенням в Києві 4 млн., приблизно 700 тис. - 1 млн. сімей) візьме не дорогу породисту, а безпритульну тварину, проблема вбивств, що кояться між нами, та болю, що ними спричинений, не розповсюджуватимеся на наших дітей. Якщо боляче одному - боляче усім. Відповідальність перед тваринами - вихід. Пропаганда богоугодної справи - прихистити нужденного, ощасливити одну істоту і зробити гарну справу - значить зробити світ на крок щасливішим. І сита тварина - не агресивна. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...