Янукович припинив давати інтерв'ю після питання про Тимошенко, - Коротич

17 лютого 2013 в 14:32

Коротич зробив з участю Януковича п'ять передач. Вести їх журналіст припинив після питання про Тимошенко.

Виктор Янукович и Виталий Коротич
Віктор Янукович і Віталій Коротич
Журналіст Віталій Коротич припинив вести телепередачі з участю президента України Віктора Януковича після питання про екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко.

Як повідомив Коротич в інтерв'ю журналу Афіша, він "дуже цікаво познайомився з Януковичем". "Він ні з ким не хотів розмовляти, а коли зайшла мова про мене, говорить - давай робити передачі. Я відповів: "Тоді так - будемо розмовляти, про що я хочу". І поговорили", - сказав журналіст.

Він зазначив, що зробив з участю Януковича п'ять передач. "Повинно було бути більше, але під час п'ятої я сказав: "Послухайте, Вікторе Федоровичу, якого дідька сидить Тимошенко? До неї ж в чергу стоять посли, президенти, а вона сидить. Випустіть її! Що це таке взагалі?!" Він якось зам'явся, щось почав пояснювати... Я кажу: "Значить так, обговорюється питання, чи можна відправити на лікування до Німеччини або до Швейцарії - це важко? А то у вас люди стільки накрали, що вони можуть собі по клініці купити, всю Швейцарію!" - розповів Коротич.

Журналіст повідомив, що після цього у нього виник конфлікт із Ганною Герман. "Скінчився запис, і його ця ідеологиня, помічниця з ідеології Ганна Герман, як почала кричати: "Як ви не розумієте? Ви в яку політику лізете? Ви не розумієте, що ви робите!" Я послав її на хер, і з тих пір мене більше на цю передачу не запрошують", - зазначив Коротич.

"Але у всіх випадках треба залишатися собою. І з Віктором Федоровичем ми дуже добре налагодили відносини, пару разів з ним вже після тих передач посиділи просто по душах, пообідали. І залишилася репутація", - додав він.

Разом з тим, за інформацією прес-служби Герман, Коротич 17 лютого, коли прочитав, як представлено його інтерв'ю, був обурений і надіслав листа, де він говорить про те, що журналісти спотворили його слова і він нічого подібного не говорив. Про це повідомляє УНН.

Прес-служба оприлюднила лист:

"Шановна Ганно Миколаївно, мені сказали, що Вас дуже засмутило "інтерв'ю", надруковане в московській "Афіші". Можу лише додати, що брехні і неточностей щодо мене там в десять разів більше, як про Вас. Можу сказати, що за всіх писак ніхто з нас сповна не відповість, а людські стосунки мають залишатися. Телерозмову, яка Вас обурила, також перебрехали. Мені прикро, що наші відносини розірвалися так гостро, але я був би радий зустріти Вас і ще раз посміхнутися назустріч. Щиро і дружньо Віталій Коротич".

Читайте також:

Регіонали і співробітники ГПУ відмовилися прийти на ефір про Тимошенко

Янукович знову призначив Герман своїм радником

Янукович боїться, що якщо дозволити засудженим лікуватися за кордоном, вони можуть не повернутися

Для спілкування з народом Янукович вирішив використовувати технологію Рузвельта

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Алла 17 февраля, 21:54 Сподіваюся, це дійсно було непорозуміння, бо некоректно закордонним по суті журналістам так висловлюватися про державних осіб іншої країни. А наші журналісти мають повернутися до стандартів честі та порядності у своїй роботі, і писати факти, а не домисли. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • ТСМ 17 февраля, 16:16 Пане Віталію ! Дякую Вам. що зняли камінь з душі, бо дивися Ваші інтерв"ю з ВФ. і не помітив в них публициського накалу і того, цінного, що постійно Ві кажете в своїй кононці у гордона в "Бульварі" тепев все зрозуміло і Ви повертаєтесь в моїх очах на те достойне місце, яке займали в ньому, починаючи з "Майдану" та перебудовного " Огонька" Із щирою повагою, С.Темний Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...