Янукович доручив вже починати підготовку до Дня Конституції

26 лютого 2013 в 21:56

Серед запланованих президентом заходів - організація конференції на тему вдосконалення Основного закону.

yanukovich_znua010_web.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів та органам місцевого самоврядування почати підготовку до святкування 17-ї річниці Конституції України, яка відзначається 28 червня.

Відповідний указ № 93/2013 у вівторок, 26 лютого, було опубліковано на сайті глави держави.

Президент доручив уряду розробити та забезпечити реалізацію заходів до Дня Конституції, зокрема, урочисті заходи за участю представників влади, а також різноманітні тематичні інформаційно-просвітницькі, культурні, спортивні заходи.

Серед іншого зазначена організація в Києві за участю Конституційної Асамблеї науково-практичної конференції на тему історії вітчизняного конституційного права і напрямів вдосконалення Основного закону.

- Лавринович знайшов протиріччя практично в кожному розділі Конституції

Держкомтелерадіо доручено забезпечити широке висвітлення заходів з підготовки та відзначення 17-ї річниці Конституції України, трансляцію тематичних теле - і радіопередач.

Нагадаємо, раніше Віктор Янукович ініціював перегляд української Конституції. 17 травня 2012 року він підписав указ про створення Конституційної Асамблеї, яка повинна зайнятися цим питанням. Опозиція відмовилася брати участь у роботі цього органу. Втім, деякі пропозиції щодо внесення змін до Конституції було напрацьовано.

На початку лютого президент заявив, що ці пропозиції уже найближчим часом можуть бути направлені на експертизу у Венеціанську комісію.

Читайте також:

Янукович упевнений, що українці підтримують його бажання змінити Конституцію

Кравчук не виключив, що зміни в Конституцію винесуть на референдум

Венеціанська комісія закликала Україну інтенсивніше переглядати Конституцію

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • юра 26 февраля, 22:43 Кому потрібна Конституція, яку забороняє будь-який суд під керівництвом Гаранта ? Спочатку потрібно провести люстрацію владі. а потім повернутись до Конституції , по якій потоптався зек. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...