Топ Новини

Янукович доручив Азарову прискорити реформи 2010 року

19 лютого 2013 в 18:04

Про реформи в Україні було оголошено ще в 2010 році. Янукович вважає, що потрібно їх прискорити. Зокрема, обладнати машини швидкої допомоги системою GPS.

Виктор Янукович и Николай Азаров
Віктор Янукович і Микола Азаров
kmu.gov.ua

Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів прискорити виконання і поліпшити стан реалізації Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", повідомляє президентська прес-служба.

Зокрема, він доручив прем'єр-міністру прискорити внесення на розгляд Верховної Ради законопроектів, підготовлених на виконання Національного плану дій на 2012 рік з впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава".

- Янукович звинуватив уряд Азарова в саботажі і сподівається на нових міністрів

Президент також доручив уряду забезпечити в проекті змін до Державного бюджету на 2013 рік першочергове фінансування витрат на виконання закону "Про екстрену медичну допомогу", перш за все в питанні підвищення рівня оплати праці медпрацівників системи екстреної медичної допомоги, реалізації другого етапу національного проекту "Своєчасна допомога" - створення єдиних регіональних оперативно-диспетчерських служб з використанням сучасних GPS-технологій для зменшення часу прибуття бригад швидкої медичної допомоги пацієнту і поступового оновлення автопарку центрів екстреної медичної допомоги і медицини катастроф.

В контексті внесення змін до закону "Про державний бюджет України на 2013 рік" Янукович також доручив забезпечити реформування сфери надання адміністративних послуг, включаючи створення центрів надання адміністративних послуг і забезпечення функціонування Єдиного державного порталу адміністративних послуг.

У дорученні президента також говориться про необхідність розробки та внесення в установленому порядку на розгляд парламенту законопроекти про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо застосування до суб'єктів господарювання заходів реагування у вигляді повного або часткового зупинення виробництва (виготовлення) або реалізації продукції, виконання робіт (надання послуг) згідно з постановою адміністративного суду.

Янукович звернув окрему увагу на важливість прийняття дієвих заходів для покращення умов ведення бізнесу та забезпечення входження України в 2013 році в першу сотню держав за рейтингом Світового банку "Doing Business".

У дорученні також говориться, що уряд має намір здійснити аналіз реалізації чинних програм міжнародної технічної і фінансової допомоги і вжити за результатами проведеного аналізу заходів для підвищення ефективності використання такої допомоги.

Кабінет міністрів також повинен удосконалити систему надання адміністративних послуг, пов'язаних з використанням автотранспортних засобів, для чого, зокрема, повинен забезпечити реалізацію пілотного проекту зі створення в місті Києві центру Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ з надання послуг, пов'язаних з використанням автотранспортних засобів. Уряду необхідно вирішити питання про підключення всіх реєстраційною-екзаменаційних підрозділів Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ до Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень, Державного реєстру обтяжень рухомого майна та про користування даними зазначених реєстрів на безкоштовній основі. У дорученні Глави держави сказано про необхідність вжиття заходів з поліпшення матеріально-технічного і кадрового забезпечення реєстраційно-екзаменаційних підрозділів Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ.

Читайте також:

Відповідальність за реформи під час кризи президент перекладе на Кабмін

Кабмін підготував радикальні заходи з наповнення бюджету на 2013 рік

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
4 коментаря
  • кукуся 19 февраля, 22:34 Ха-ха-ха, вот рассмешил, какая забота о народе.......Это называется понты в пользу нищих.... "Заможня держава" - да жить не на что людям, разница между доходами бедных и багатых - в 40 раз, такого никогда не было за всю историю незалежности державы.... Развалил, всё что только можно.....и обагатился за счёт народа. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Іван 19 февраля, 19:16 Віктор Федорович, пора серйозно братися за порядок в Украіні. Чиновники різного рангу, працюють по-старому. Де не кинься всюди хабарі, корупція. В лікарнях не заплатиш, ніхто до тебе не подивиться. В районі та сама ситуація. Кожний чиновник дивиться, аби щось дати. Не знаю, може вони мають план по хабарях зверху. Самі нічого не роблять, все спирають на Азарова і Януковича. На заході взагалі повний бардак. Розвелось політиків різного віросповідання. Тільки гальмують процес розвитку держави. Вічно ім всього мало, думають, що заберуть все з собою.
    Полтавець 19 февраля, 19:33
    кукуся 19 февраля, 22:35
    ви просто з дуба впали, зніміть рожеві окуляри!
    Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...