Топ Новини

Янукович "добре розуміє", що Україна "поступово" виконає зобов'язання перед Радою Європи

15 квітня 2013 в 18:34

Президент підкреслив, що мова йде про роботу, яка є спільним завданням всіх гілок влади в Україні, і знаходиться "на його особистому контролі".

Україна виконає зобов'язання, які взяла на себе при вступі до Ради Європи, заявив президент України Віктор Янукович під час зустрічі зі співдоповідачами моніторингового комітету ПАРЄ Марієттою Пурбе-Лундін і Майліс Репс.

"Ми добре розуміємо, що наші зобов'язання, які Україна взяла при вступі до Ради Європи поступово буде виконано. Таке завдання", - сказав глава держави.

Президент зазначив, що наразі співпраця з Радою Європи здійснюється в робочому порядку, зокрема, Конституційна асамблея співпрацює з Венеціанською комісією, також йде активна робота над реалізацією плану дій, затвердженого разом з Радою Європи до 2014 року. "Ми наполегливо працюємо над виконанням Плану дій, який був затверджений спільно з Радою Європи до 2014 року", - сказав Янукович.

Президент підкреслив, що мова йде про роботу, яка є спільним завданням всіх гілок влади в Україні "і знаходиться на моєму особистому контролі".

Читайте також:

ПАРЄ закликала Януковича не зупинятися на Луценкові і помилувати Юлію Тимошенко

У ПАРЄ пояснили причину відстрочення візиту в Україну

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...