Топ Новини

Яценюка допитано за фактом втручання у діяльність правоохоронців

11 квітня 2013 в 18:32

Голова фракції "Батьківщина" вимагає "негайного розслідування факту зовнішнього спостереження за ним у Чернівцях і притягнення до кримінальної відповідальності невстановлених осіб або керівництва УМВС чи УСБУ у Чернівецькій області.

Допит голови фракції "Батьківщина" Арсенія Яценюка як свідка у кримінальному провадженні, відкритому УМВС України в Чернівецькій області за фактом втручання в діяльність працівників правоохоронних органів відбувся у четвер, 11 квітня, повідомила прес-служба політсили.

Як відзначили у "Батьківщині", МВС не повідомило Яценюку у встановлені кримінально-процесуальним кодексом терміни (за три дні) про дату і час проведення допиту.

"Слідчий повідомив, що провадження за заявою Яценюка про незаконне стеження за ним закрито. Допит проводиться у справі за фактом незаконного втручання у діяльність працівників правоохоронних органів", йдеться у повідомленні прес-служби.

У протоколі допиту Яценюк власноруч записав, що невстановлені особи в автомобілі, які стежили за ним, представилися працівниками Чернівецького дріжджового заводу. Вони не висунули жодних документів ні йому, ні представникам міліції, які прибули на виклик.

- Яценюк викрив у Чернівцях незаконне стеження за собою (ФОТО)

Голова фракції "Батьківщина" вимагає "негайного розслідування факту зовнішнього спостереження за ним в Чернівцях і притягнення до кримінальної відповідальності невстановлених осіб або керівництва УМВС або УСБУ в Чернівецькій області за незаконний наказ про стеження за народним депутатом України": "Такі дії містять ознаки злочину і є втручанням у діяльність народного депутата".

Він заявив, що на інші питання готовий відповісти генеральному прокурору України.

Нагадаємо, 30 березня прес-служба "Батьківщини" повідомила, що після акції "Вставай, Україно!" в Чернівцях Яценюк зауважив, що за ним велося незаконне зовнішнє спостереження на двох машинах, одну з яких вдалося затримати.

Опозиціонери зробили заяву про скоєння кримінального злочину і викликали наряд міліції.

"Після приїзду міліції особи, що знаходилися у машині, вийшли, і було чутно, як ведуться радіопереговори", - відзначили у "Батьківщині".

За даними прес-служби, у цих осіб були виявлені засоби прихованого зв'язку, які знаходилися у робочому режимі. У салоні машини правоохоронці виявили також фотоапаратуру і засоби стаціонарного і переносного зв'язку з інвентарними номерами державної установи.

У багажнику автомобіля також виявили три комплекти номерних знаків не з чернівецького регіону, які у картотеках МВС не значаться.

Читайте також:

Яценюк викрив у Чернівцях незаконне стеження за собою

Чернівецька міліція звинуватила Яценюка у втручанні в роботу правоохоронців

Москаль вирішив дізнатися, хто стежить за Яценюком

"Батьківщина" висловила вотум довіри Яценюку

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...