Яценюк попередив більшість: Ще одна "виїзна Рада", і вам буде погано

15 квітня 2013 в 12:46

Представники опозиції запевнили, що виїзне засідання парламентської більшості було першим і останнім, у свою чергу спікер заявив, що залишати стіни Раду не будуть лише в тому випадку, якщо не буде блокування трибуни.

яценюк
Арсеній Яценюк

Лідер фракції ВО "Батьківщина" заявляє, що скандальне виїзне засідання Верховної Ради 4 квітня було першим і останнім. Про це він заявив, виступаючи на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради у понеділок.

Яценюк, звертаючись до спікера Володимира Рибака, сказав: "Пане голово, ми, як опозиція, попереджаємо вас, що не повинно бути ніяких виїзних і буфетних засідань. Це було ваше перше і останнє виїзне буфетне засідання. Потім буде дуже погано".

Голова парламенту на це відповів: "Давайте тільки домовимося, що ми не блокуємо один одного. Є трибуна - всі говоримо, але не блокуємо. Добре? І ми домовимося з усіх питань".

"Я підтримую, що не треба тут нікого залякувати. Тим більше, з вуст декого це виглядає смішно", - відреагував на репліку Яценюка лідер регіоналів Олександр Єфремов.

Нагадаємо, 4 квітня депутати більшості провели засідання в актовій залі комітету Верховної Ради, оскільки сесійну залу парламенту на вул. Грушевського було заблоковано опозиціонерами. Під час цього засідання було прийнято в остаточній редакції низку законів, а також близько десятка схвалені у першому читанні.

Спікер Ради Володимир Рибак вже підписав прийняті закони і направив на підпис главі держави.

У парламентській опозиції заявляють про нелегітимність прийнятих документів. У парламентській більшості, навпаки, переконані, що вони легітимні.

Читайте також:

У ПР пропонують за блокування трибуни ввести матеріальну відповідальність

Янукович віддав юристам на перевірку закони, прийняті на виїзному засіданні

В "Батьківщині" не виключають, що заблокують Раду через Одарченка

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...