WikiLeaks: Путіну була вигідна Тимошенко тому, що її легше було купити

29 лютого 2012 в 07:21
Нова порція викриттів від сайту Wikileaks свідчить про те, що чинний президент Росії переконав прем'єра РФ розірвати відносини з Тимошенко.
tymoshenko_putin.jpg
segodnya.ua

Сайт WikiLeaks опублікував документи американської розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, що стосуються України, пише Сегодня.

Це лист аналітика з Євразії Лорен Гудріч, датований 14 вересня. Вона пояснює, що Росія намагається повернути втрачений після арешту Тимошенко контроль над Януковичем: «Путін завжди хотів мати противагу Януковичу.

Він хотів, щоб це була Тимошенко, не тому, що вона проросійська, а тому, що з усіх топових політиків її було найлегше купити. Звичайно, саме це і стало джерелом її проблем і причиною арешту».

Але Тимошенко не подобалася Медвєдєву, оскільки вона не поважала його і завжди спілкувалася безпосередньо з ВВП, і він зміг переконати Путіна розірвати відносини з Юлею. З'явилася і перша реакція самої компанії Stratfor на публікацію листування її аналітиків.

Шеф Stratfor Джордж Фрідман заявив, що дії WikiLeaks - незаконні. При цьому Фрідман спробував запевнити, що не все у листах правда: «Деякі уривки з опублікованого листування можуть бути фальшивими або спотвореними через неточності».

Читайте також:

Тимошенко впевнена, що у Wikileaks немає на неї компромату

WikiLeaks опублікував нові одкровення Януковича

WikiLeaks: Тимошенко у своїй боротьбі з Ющенком принесла у жертву економіку країни

WikiLeaks: Кучма і Путін причетні до РосУкрЕнерго

WikiLeaks надав інформацію про можливі джерела надприбутків Путіна

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...