Топ Новини

Wikileaks опублікує більше трьох тисяч депеш щодо Ізраїлю

14 січня 2011 в 12:29
Засновник Wikileaks Джуліан Ассандж заявив, що у найближчі півроку веб-сайт Wikileaks опублікує тисячі документів, які стосуються Ізраїлю.

Засновник Wikileaks Джуліан Ассандж заявив, що у найближчі півроку веб-сайт Wikileaks опублікує тисячі документів, які стосуються Ізраїлю.

За його словами, Wikileaks планує опублікувати секретні депеші, що стосуються війни з Ліваном влітку 2006 року, а також участі «Моссаду» у вбивстві одного з лідерів руху «ХАМАС» Махмуда аль-Мабхуха у Дубаї в січні 2010 року.

Ассандж зазначив, що в його розпорядженні перебуває понад 3,7 тисячі документів щодо Ізраїлю, однак раніше була опублікована лише мала частина. Публікація документів очікується протягом півроку.

При цьому Ассандж підкреслив, що Wikileaks жодним чином не співпрацює з Ізраїлем.

Раніше цього тижня газета «Галф ньюз», яка видається в Дубаї, опублікувала аналітичний матеріал, в якому зокрема вказувався факт відсутності у розголошених масивах інформації депеш, що стосуються бойових дій Ізраїлю у Газі і в Лівані. При цьому в матеріалі висловлювалася думка, що відсутність матеріалів стосовно Ізраїлю може бути пов'язана з тим, що Дж.Ассандж може співпрацювати з Ізраїлем.

За матеріалами Інтерфакс-Україна

Теги Політика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...