Топ Новини

ВР Криму не підтримала виділення 9 тис. га друзям Януковича

21 грудня 2011 в 11:06
Спікер Верховної Ради Криму Володимир Константинов оголосив незаплановану перерву на сьогоднішньому засіданні. Перерву було оголошено після того, як не набралося голосів для затвердження проекту щодо виділення майже 9 тис. га громадській організації «Товариство мисливців і рибалок «Кедр»».
doroga_zemlya_DSC8212.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У проекті постанови з даного питання «Кедру» надається у тимчасове довгострокове користування терміном на 25 років мисливських угідь загальною площею 8836 га на територіях Маломаякської, Ізобільненської сільради і Партенітської селищної ради.

«Прийняття даного проекту дозволить здійснювати держконтроль за дотриманням вимог з охорони, захисту, використання та відтворення лісів мисливських угідь, ведення мисливського господарства», - йдеться у пояснювальній записці.

Проти прийняття цієї постанови виступила депутат ВР Криму Олександра Кужель, яка вимагає надати інформацію про засновників цієї організації і закликає не голосувати за непрозоре виділення землі.

За даними ЄДРПОУ, громадська організація «Товариство мисливців і рибалок «Кедр»» зареєстрована у селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області 12 листопада 2008 року.

Засновниками громадської організації виступили три фізичні особи: Бойко Юрій Анатолійович, Демішкан Володимир Федорович, Тулуб Сергій Борисович.

Як відомо, ці люди займають високі державні посади: міністр енергетики та вугільної промисловості, голова Держслужби автомобільних доріг України та губернатор Черкаської області.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...