Володимиру Путіну вручили "ядерну валізку" (відео)

7 травня 2012 в 14:09
Новому російському президенту і Верховному головнокомандувачу РФ Володимиру Путіну передано "ядерну валізку" - управління стратегічними ядерними силами Росії.

У понеділок, 7 травня, у присутності Дмитра Медвєдєва президентові і Верховному головнокомандувачу РФ Володимиру Путіну передано "ядерну валізку" - управління стратегічними ядерними силами Росії.

Раніше сьогодні Путін приніс присягу народу Росії як президент країни. Тримаючи праву руку на Конституції РФ, новий глава держави прочитав текст документа: "Присягаюся при здійсненні повноважень президента Російської Федерації поважати і охороняти права і свободи людини і громадянина, дотримуватися і захищати Конституцію Російської Федерації, захищати суверенітет і незалежність, безпеку і цілісність держави, вірно служити народу".

Янукович привітав Путіна зі вступом на посаду президента Росії


Варто зазначити, що екземпляр Конституції, на якому прийняв присягу Володимир Путін, був спеціально виготовлений для церемонії вступу на посаду президента Росії у 1993 році і використовувався в усіх інавгураціях глави держави відтоді.

Цього разу в текст документа було внесено зміни, зокрема, у зв'язку зі збільшенням терміну повноважень президента до шести років.

Нагадаємо, що президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія вступає в новий етап свого розвитку. «Нам потрібно вирішувати завдання принципово іншого рівня, іншої якості і масштабу. Найближчі роки будуть визначальними для долі Росії на десятиліття вперед», - сказав він у своїй інавгураційній промові.

Читайте також:

Путін запропонував Держдумі призначити Медвєдєва прем'єром

Путін у найближчі роки має намір визначити життя Росії на десятиліття вперед

Путін дасть поштовх для розвитку відносин з Україною, - посол Росії

За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...