Топ Новини

Влаштуватися на роботу до міліції стане складніше

3 листопада 2011 в 14:04
Верховна Рада України прийняла в другому читанні і в цілому як закон законопроект №6418 про внесення змін до статті 17 закону «Про міліцію», що передбачає кілька додаткових вимог, яким повинні відповідати громадяни, прийняті на службу до міліції.
milicia_miliciya_DSC3153.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Згідно з проектом закону, на службу до міліції приймаються на контрактній основі громадяни України, які досягли 18-річного віку (окрім випадків, встановлених законодавством), мають повну середню освіту, володіють державною мовою, здатні за своїми особистими, діловими і моральними якостями, фізичною підготовкою та станом здоров'я 'я виконувати покладені на міліцію завдання. При прийомі на службу до міліції може бути встановлено випробування терміном до одного року.

Призовники не підлягають прийняттю на службу до міліції, окрім осіб, які приймаються на навчання до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України.

Окрім того, законопроектом передбачено, що на службу до міліції не може бути прийнята особа, яка була засуджена за злочин вироком суду, що набрав законної сили і особа, щодо якої було винесено рішення про закриття кримінальної справи за нереабілітуючими підставами».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...